Меню

Бърза и лесна поръчка.

2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ

14 дни право на връщане на продукта.

Оптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G

159.95 лв.

DAHUA

Код: 30335007 Категория:

Описание

SFP- oптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G, чуствителност -23dBm, до 20km, Дължина на вълната Tx1550nm/Rx1310nm, -40?C~85?C, 13.7×56.5×8.95mm. Съвместим с PFT3960

Характеристики

Марка

Модел

Цвят

Информация

Доставка
Доставката на продуктите на RobiCam Group е 2 работни от датата на поръчка. Безплатна доставка за поръчки на стойност над 200 лв.

Връщане и Замяна
Ако не сте доволни или имате проблем със закупения продукт, можете да се възползвате от условията за връщане и замяна в 14 дневен срок. Разберете повече

Поддръжка
Свържете се нас на тел.: (+359) 0887 387 944, или Email: office@robicam.bg

Не сте сигурни в избора си?

Не знаете, какво да изберете и имате нужда от експертен съвет? Оставете Вашия телефонен номер и ние ще се свържем с Вас!

Оптичен модул LC конектор, Single mode, 1.25G

159.95 лв.
Влез
Създай акаунт

A link to set a new password will be sent to your email address.

Възтановяване на парола

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

КОШНИЦА 0

РАЗГЛЕДАНИ 0